top of page
Karol O mnie (1200×500 px)-3.png

Dlaczego to robię ?

       Nazywam się Karol Dziuba. Od wielu lat nie tylko pracuję, ale także z zamiłowania zajmuję się tematyką szeroko pojętych finansów oraz zarabiania na nieruchomościach. Na co dzień pomagam moim klientom w wyborze najlepszych opcji sfinansowania ich nieruchomości (wybór najtańszego kredytu hipotecznego), a także osobom nadmiernie zadłużonym w wyjściu z długów. Po latach spędzonych na rynku, pośrednicząc w udzielaniu grubo ponad 100 mln złotych kredytów hipotecznych i gotówkowych, a także sporej ilości transakcji przeprowadzonych na własny rachunek, doszedłem do wniosku, że warto podzielić się wiedzą oraz doświadczeniem, które zdobyłem.

Niestety, w szkole edukacja finansowa praktycznie nie istnieje. Uczymy się skomplikowanych wzorów matematycznych, ale nie do końca zdajemy sobie sprawę, w jaki sposób działa system finansowy, w którym przyszło nam żyć. Chciałbym żyć w kraju, w którym więcej osób posiada świadomość finansową i jest zdolnych do planowania swojej finansowej przyszłości. Dlatego staram się dzielić wiedzą oraz informacjami o tematach finansów, kredytów, nieruchomości, a także edukować osoby nadmiernie zadłużone - jakie mają możliwości poprawy swojej sytuacji.

Jestem wdzięczny każdej osobie, która postanowiła współpracować akurat ze mną. Dziękuję za wszystkie polecenia i dobre słowa. Dlatego właśnie chciałbym dołożyć swoją cegiełkę, jeśli chodzi o świadomość finansową Polaków. Ilość osób, którym mogę pomóc indywidualnie, jest ograniczona, dlatego postanowiłem założyć sekcję bloga i publikować, w mojej ocenie, ciekawe i przydatne informacje.

01.

Jak wygląda współpraca indywidualna 

Proszę o kontakt, najlepiej telefoniczny lub poprzez e-mail: karol.dziuba@sprawdzonyekspert.pl, w celu wstępnego omówienia sprawy i ustalenia terminu konsultacji (istnieje możliwość spotkania online).

02.

Na podstawie informacji uzyskanych podczas konsultacji, całkowicie nieodpłatnie analizuję konkretny przypadek. Jeśli sytuacja tego wymaga, potwierdzam wszystko z bankiem czy kancelarią prawną, w zależności od konkretnej sytuacji.

03.

Kontaktuję się z klientem i przedstawiam dostępne opcje. Po akceptacji ze strony klienta, przystępujemy do działania, np. spotykamy się na spisanie wniosków kredytowych.

04.

Po uzyskaniu pozytywnej decyzji od podmiotu, z którym prowadziliśmy rozmowy, przystępujemy do analizy warunków oraz omawiamy umowę.

05.

Po pomyślnie przeprowadzonej transakcji zawsze proszę klienta o rekomendację :-) 

bottom of page