top of page

Pomoc zadłużonym 

    Lata spędzone w sektorze finansowym uświadomiły mi, jak wiele osób boryka się z problemami finansowymi, w tym z nadmiernym zadłużeniem, którego często nie są w stanie obsługiwać.

Niestety, pomimo ogromnej skali problemu na rynku, trudno znaleźć produkty finansowe umożliwiające odzyskanie płynności. Problem polega na tym, że osoba, która zaciągnęła "chwilówkę", zostaje wykluczona z systemu, a większość banków nie udzieli jej kredytu konsolidacyjnego, mimo że wzorowo reguluje swoje należności. Paradoks tej sytuacji polega na tym, że osoby wpadające w pętlę zadłużenia (spłacania jednego kredytu kolejnym) nie mają gdzie szukać pomocy, ponieważ banki nie posiadają produktów umożliwiających "wyjście na prostą" i obniżenie miesięcznego zobowiązania.

Bank nie udzieli kredytu... ale nie wszystko stracone. W wielu przypadkach istnieje szereg możliwości, dzięki którym klient ostatecznie otrzymuje finansowanie - kredyt konsolidacyjny. Jest to proces trwający kilka miesięcy, ale jest możliwy.

Pamiętaj, że bierność i zwlekanie jest najgorszym wyborem. Skontaktuj się ze mną i sprawdź, czy będę w stanie Ci pomóc. Dotyczy to zarówno osób chcących się oddłużyć i zmniejszyć miesięczne zobowiązania, jak i osób, które przestały zupełnie regulować swoje zobowiązania. Podpowiem, jak postąpić w danej sytuacji, czy np. dana osoba kwalifikuje się do upadłości konsumenckiej i gdzie się zwrócić po pomoc.

Skontaktuj się i umów na konsultacje - za wstępną analizę nie pobieram opłat.

bottom of page