top of page

NAJTAŃSZY KREDYT HIPOTECZNY 

Jeśli podjąłeś decyzję o budowie domu lub zakupie nieruchomości i szukasz najlepszej oferty kredytu hipotecznego, to trafiłeś we właściwe miejsce.

 

Od lat pomagam klientom przebrnąć przez skomplikowane procedury ubiegania się o kredyt hipoteczny, począwszy od omówienia ofert różnych banków, przez wybór najkorzystniejszej, aż do omówienia i podpisania umowy kredytowej.

Moja pomoc nie ogranicza się jedynie do "wklepania" danych do kalkulatora, jak ma to miejsce u większości "doradców".

Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie i analizuję bezpieczeństwo oraz opłacalność całej transakcji, pomagając zweryfikować stan prawny nieruchomości itp.

Korzystanie z mojej pomocy przy ubieganiu się o kredyt jest BEZPŁATNE dla klienta.

Dlaczego, w mojej ocenie, jest to absolutnie nieodpowiedzialne, by ubiegać się o kredyt w banku, w którym mamy konto, bez weryfikacji ofert pozostałych banków? Dlatego że przy zaciąganiu zobowiązania, jakim jest kredyt hipoteczny, często na setki tysięcy złotych i nawet na 30 lat, nawet pozornie niewielkie różnice mają znaczenie.

Przykład:

 

Kredyt 400 000 zł na 30 lat BANK A marża 1,59%

BANK B marża 2,39%

Różnica to zaledwie 0,8% odsetek w skali roku... Wydaje się niewiele. Jednak tak mała różnica w oprocentowaniu przez 30 lat daje nam oszczędność/stratę w kwocie ponad 85 000 zł.

Podany przykład to zaledwie jeden z elementów wpływających na całkowity koszt kredytu.

Zapraszam do kontaktu.

bottom of page